Styrelsen

Ordförande
Ylva Löwenborg                                              Rädda Barnen
ylowenborg@gmail.com                                070-213 53 43

Vice ordförande
Martin Vikgren                                                Funktionsrätt Västerbotten
martin.vikgren@funktionsrattvasterbotten.se

Kassör
Roger Filipsson                                                Coompanion
roger.filipsson@coompanion.se                   070-341 29 68

Sekreterare
Ann-Marie Lindgren                                      Västerbottens Blåbandsdistrikt
ann-marie.lindgren@blabandet.se              070-360 91 74

Ledamöter

Maria Stenberg                                                 Hyresgästföreningen Region Norrland
maria.stenberg@hyresgastforeningen.se

Katarina Halvardsson                                     Norrbottens Idrottsförbund katarina.halvardsson@norrbotten.rf.se        /SISU Idrottsutbildarna                                                                                                                       070-686 80 90

Ramy Ibrahim                                                  ABF Västerbotten
ramy.ibrahim@abf.se

Yvonne Stålnacke                                           Svenska kyrkan/Luleå stift

Ida Nordlund                                                   Kalix Folkhögskola

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s